کیسه کنسانتره

کیسه کنسانتره

کنسانتره یکی از مواد خوراکی می‌باشد که به منظور افزایش ارزش غذایی به منابع غذایی مختلف اضافه می‌شود. از آنجایی که کنسانتره با مواد غذایی مخلوط می‌شود باید کیسه‌ای که برای بسته بندی آن انتخاب می‌کنید، کیسه مخصوص کنسانتره باشد که اصول بهداشتی در فرایند تولید آن رعایت شده باشد. کیسه کنسانتره در گروه تولیدی آپادانا تولید می‌شود و می‌توانید آن را در سایز و اندازه دلخواه سفارش دهید.

کیسه کنسانتره
کیسه کنسانتره

ویژگی های کیسه کنسانتره

از ویژگی‌های منحصر بفرد کیسه کنسانتره به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

عدم نفوذ رطوبت به محتویات داخل کیسه

کنسانتره باید به دور از رطوبت باشد، به همین منظور کیسه کنسانتره را به گونه‌ای تولید می‌کنند که رطوبت به داخل کیسه و محتویات آن نفوذ نکند.

استحکام بالا

کیسه کنسانتره باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا بتوان حجم زیادی از این مواد را داخل این کیسه قرار داد. اگر این کیسه در معرض نور آفتاب قرار بگیرد، تار و پود آن از هم گسسته نمی‌شود و استحکام خود را از این جهت نیز حفظ می‌کند.

قابلیت چاپ

شما عزیزان می‌توانید اطلاعات و نشان تجاری خود را بر روی کیسه کنسانتره چاپ کنید. در واقع در گروه تولیدی آپادانا علاوه بر تولید انواع کیسه و گونی، چاپ کیسه و گونی نیز انجام می‌شود. به همین منظور کافیست اطلاعات برند خود را در اختیار آپادانا قرار دهید تا با رنگ‌های درجه یک بر روی گونی و کیسه چاپ کند. چاپ کیسه و گونی‌ها به گونه‌ای می‌باشد که در برابر آب و نور خورشید آسیب نمیبیند و از بین نمی‌رود.

امکان سفارش در سایزهای مختلف

با توجه به حجم محصولات خود می‌توانید، کیسه کنسانتره را در سایز دلخواه سفارش دهید.

مقاوم در برابر نفوذ حشرات

کنسانتره باید از شر حشرات دور باشد. به همین منظور کیسه کنسانتره را به گونه‌ای تولید می‌کنیم که مقاومت خوبی در برابر نفوذ حشرات نشان می‌دهد و مانع از نفوذ آنها به محتویات داخل کیسه می‌شود. با این اوصاف با خرید کیسه کنسانتره نگران آسیب پذیری این مواد در اثر نفوذ حشرات نباشید.

کاربرد همه منظوره

کیسه کنسانتره علاوه بر اینکه برای بسته بندی کنسانتره مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌توان از آن برای بسته بندی و جابجایی محصولات غذایی، خشکبار، غلات، آرد، مواد پودری و برنج نیزاستفاده کرد. البته این کیسه از آنجایی که از مقاومت بالایی برخوردار است می‌توان از آن برای بسته بندی محصولات ساختمانی همچون گچ و سیمان نیز استفاده کرد. بنابراین با توجه به این موارد می‌توان گفت کیسه کنسانتره یک کیسه همه منظوره می‌باشد که همه صنایع می‌توانند از آن استفاده کنند.

عدم تغییر رنگ

بسیاری از کیسه‌ها به دلیل استفاده از مواد اولیه بی کیفیت در فرایند تولید، اگر در معرض نور مستقیم خورشید و یا دما قرار بگیرند تغییر رنگ می‌دهند. اما آپادانا از مواد اولیه با کیفیت در فرایند تولید کیسه کنسانتره بهره می‌گیرد، به همین منظور این کیسه‌ها مقاومت بالایی در برابر تغییر رنگ نشان می‌دهند و بدون تغییر باقی می‌مانند.

قابلیت بازیافت

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر بفرد کیسه کنسانتره، قابلیت بازیافت آن می‌باشد. به همین منظور اگر این کیسه‌ها در طبیعت رها شوند هیچ گونه آسیبی به محیط زیست و طبیعت وارد نمی‌کنند و از جمله کیسه‌های دوستدار محیط زیست بشمار می‌روند.

وزن کم

از دیگر ویژگی‌های کیسه کنسانتره می‌توان به وزن کم آن اشاره کرد. در واقع حمل و جابجایی این کیسه در تعداد بالا آسان می‌باشد و می‌توانید آنها را به راحتی حمل و جابجا کنید.

بافت فشرده

یکی از ویژگی‌های مهمی که باید در تولید انواع کیسه و گونی در نظر گرفته شود، فشردگی بافت آنها می‌باشد. به همین منظور در تولید کیسه کنسانتره نیز به این موضوع توجه شده است و فشردگی بافت این گونی باعث افزایش استحکام و مقاومت آن شده است و می توان آن را برای بسته بندی و جابجایی مواد و محصولات ریز دانه نیز استفاده کرد.

قیمت کیسه کنسانتره

قیمت کیسه کنسانتره به مواد اولیه مورد استفاده در تولید این کیسه، ابعاد و اندازه کیسه، تعداد کیسه به صورت عمده و جزئی، چاپ کیسه و… بستگی دارد و نمی‌توان یک قیمت پایه برای کیسه کنسانتره تعیین کرد. به منظور استعلام قیمت و خرید کیسه کنسانتره اصفهان می‌توانید با مشاوران گروه تولیدی آپادانا در تماس باشید و با قرار دادن اطلاعات مدنظرتان از قیمت این کیسه مطلع شوید.

قیمت کیسه کنسانتره
قیمت کیسه کنسانتره

خرید عمده کیسه کنسانتره

از آنجایی که اکثر دامداران حجم زیادی از کنسانتره تهیه و در انبار نگهداری می‌کنند، برای بسته بندی نیز به سراغ خرید عمده کیسه کنسانتره می‌روند. خرید عمده این کیسه‌ها این امکان را به خریداران می‌دهد که بتوانند کیسه‌ها را با قیمت مناسب خریداری کنند و از نظر اقتصادی نیز برای آنها مقرون بصرفه می‌باشد. خرید عمده کیسه کنسانتره از گروه تولیدی آپادانا امکان پذیر است و شما مشتریان عزیز می‌توانید به راحتی این کیسه را در سایز و اندازه دلخواه سفارش دهید.

خرید کیسه کنسانتره از گروه تولیدی آپادانا

با توجه به موارد بیان شده چنانچه نیاز به کیسه کنسانتره دارید می‌توانید آن به گروه تولیدی آپادانا سفارش دهید. آپادانا علاوه بر تولید کیسه کنسانتره در سایز و اندازه دلخواه، چاپ کیسه نیز برای شما انجام می‌دهد. به منظور ثبت سفارش کیسه کنسانتره و سفارش و خرید کیسه و گونی اصفهان با مشاوران آپادانا در تماس باشید. آپادانا همواره در جهت تولید کیسه و گونی در اصفهان با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت قدم بر می‌دارد تا بتواند رضایت صد در صدی شما عزیزان را جلب کند.