کیسه لمینت

کیسه لمینت

یکی از پر فروش‌ترین کیسه‌های موجود در بازار کیسه لمینت می‌باشد که برای پر کردن مواد مختلف از آن استفاده می‌کنند. لمینت نوعی پلیمر می‌باشد که به صورت مذاب بر روی این کیسه‌ها قرار می‌گیرد و کیسه را ضد رطوبت می‌کند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر این کیسه‌‌ها بپردازیم.

کیسه لمینت
کیسه لمینت

ویژگی‌های کیسه لمینت

در ادامه قصد داریم توضیحات مختصری در رابطه با ویژگی‌های کیسه لمینت بیان کنیم.

مقاومت در برابر رطوبت

کیسه لمینت مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد و می‌توان از آن برای پر کردن مواد حساس به رطوبت استفاده کرد. به همین منظور می‌توان این کیسه را برای پر کردن مواد و مصالح ساختمانی که نباید رطوبت به آنها برسد نیز استفاده کرد.

استحکام بالا

اضافه کردن یک لایه لمینت به این کیسه‌ها باعث افزایش استحکام آنها می‌شود. به همین منظور می‌توان از آنها برای پر کردن مواد سنگین و حتی نوک تیز استفاده کرد.

جلوگیری از نفوذ گرد و غبار

کیسه لمینت با توجه به الیاف با کیفیتی که دارد مانع از ورود گرد و غبار می‌شود. با این اوصاف اگر موادی در دست دارید که به گرد و غبار حساس می باشد می‌توانید آن را در کیسه لمینت قرار دهید.

کاربردهای کیسه لمینت

بیشتر مشتریان خرید کیسه لمینت را نسبت به کیسه‌‌های دیگر ترجیح می‌دهند. کاربردهای کیسه لمینت عبارتند از:

  • جابجایی مصالح ساختمانی: از آنجایی که کیسه لمینت ضد رطوبت می‌باشد می‌توان از آن برای پر کردن و جابجایی مصالح ساختمانی استفاده کرد.
  • جابجایی محصولات کشاورزی: کیسه لمینت با جلوگیری از نفوذ رطوبت می‌تواند مانع از فاسد شدن سیب زمینی و پیاز شود. به همین منظور می‌توان از این کیسه برای جابجایی محصولات کشاورزی نیز استفاده کرد.
  • صنایع شهرسازی: از آنجایی که کیسه لمینت استحکام بالایی در برابر حرارت دارد می‌توان از آن برای جابجایی قیر نیز استفاده کرد.
  • رنگ‌های پودری: کیسه لمینت مانع از نفوذ گرد و غبار می‌شوند به همین منظور می‌توان از آنها برای پر کردن و بسته بندی انواع رنگ‌های پودری استفاده کرد.
  • بذرهای کشاورزی: برای بسته بندی و پر کردن ادویه جات، حبوبات، خشکبار و بذرهای کشاورزی می‌توان از کیسه لمینت استفاده کرد.

قیمت کیسه لمینت

اگر به بازار کیسه و گونی رفته باشید متوجه تفاوت قیمت‌ها شده‌اید. دلیل این تفاوت استفاده از مواد اولیه مرغوب و یا نامرغوب در تولید کیسه‌ها می‌باشد. قیمت کیسه لمینت نیز با توجه به تعداد، ابعاد، مواد اولیه مورد استفاده و… مشخص می‌شود و نمی‌توان برای آن یک قیمت ثابت در نظر گرفت. به منظور اطلاع از قیمت کیسه لمینت می‌توانید با مشاوران گروه تولیدی کیسه و گونی آپادانا در تماس باشید.

 قیمت کیسه لمینت
قیمت کیسه لمینت

خرید کیسه لمینت

گروه تولیدی آپادانا یکی از معتبرترین تولید کنندگان گونی و کیسه در ایران می‌باشد که با بکار گیری مجهزترین ماشین آلات و نیروی انسانی متخصص توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کند. خرید کیسه لمینت نیز از آپادانا امکان پذیر است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید کیسه لمینت و خرید انواع کیسه و گونی با ما در تماس باشید.