کیسه برنج

کیسه برنج

همان طور که می‌دانید برنج محصولی گران‌بها است که تولید آن نیازمند کار و زحمت بسیار و در عین حال زمان‌بر است. سالانه برداشت زیاد محصول نیازمند نگهداری صحیح دارد پس برای جلوگیری از جذب رطوبت باید از یک کیسه مقاوم و کیفیت بالا استفاده کرد تا در انبار‌ها به مدت زمان نسبتاً طولانی نگهداری شود.

 خرید کیسه برنج شایسته و مناسب، ضمانت بر کیفیت محصول، راحتی در نگهداری آن در انبار، خرید و فروش بدون دردسر برنج را در پی دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با خواندن مطالب جمع‌آوری شده دانستنی‌های سودمند و مفید را در کنار ما تجربه کنید.

کیسه برنج
کیسه برنج

ویژگی‌های کیسه برنج

هنگام خرید کیسه برنج باید به بعضی از ویژگی‌ها اهمیت بیشتری دهیم تا محصولات تولیدی به نحو احسنت نگهداری شوند همه‌ی این ویژگی‌ها را برای شما مخاطبان عزیز به ترتیب بیان کردیم که گروه تولیدی آپادانا تمام این ویژگی‌ها را در تولید کیسه‌های برنج به کار برده است.

ضد رطوبت و اکسیژن

دو عامل فساد و نابودی برنج رطوبت و اکسیژن می‌باشند. اولین عامل رطوبت است، برنج رطوبت هوا را به خود جذب می‌کند که این رطوبت به عنوان رطوبت نسبی تعادل شناخته می‌شود اگر بیش از 70 درصد باشد باعث رشد قارچ در برنج خواهد شد. عامل دوم اکسیژن است، تنفس در میان دانه‌های برنج باعث گرم‌ شدن آن‌ها شده که رشد حشرات را تشویق می‌کند پس باید روشی استفاده کرد که رشد این دو عامل را در برنج کاهش داده یا کاملا از بین برد و آن هم استفاده از بسته‌بندی مناسب برای برنج می‌باشد. که خود به تنهایی می‌تواند مانع خوبی برای از بین بردن تراکم رطوبت، دمای بالا و غلظت اکسیژن بالا در نزدیکی دانه‌های برنج باشد و از مختل شدن کیفیت آن جلوگیری کند.

ماندگاری بالا

دانه‌های ریز برنج باید در کیسه‌هایی قرار گیرند که مقاومت بالایی دارند که به راحتی دچار آسیب و پارگی نشوند در ضمن جوندگان و آفات محصولات طبیعی در انبار‌ها کیسه‌های برنج را خراب کرده و آن‌ها را از بین می‌برند مقاومت بالای کیسه برنج به جابجایی راحت آن هم کمک می‌کند و همچنین در برابر نور آفتاب و عوامل دیگر تار و پود خود را حفظ کرده این شایستگی‌ها در یک جا در کیسه‌های برنج اصفهان جمع شده و با خرید کیسه برنج اصفهان با اطمینان از محصولات خود نگهداری کنید.

قابلیت چاپ روی کیسه

قابل ذکر است که هر محصول برای شناسایی برند خود نام و مشخصات را روی بسته‌بندی آن چاپ می‌کند. ظاهر کیسه برنج در فروش آن و جذب مشتریان بسیار موثر است. کیسه‌هایی که تولید می‌شوند باید دارای جنس و کیفیتی باشند تا بتوان روی آن طراحی لازم برای چاپ نام و مشخصات یک محصول را داشته باشد در گروه تولیدی آپادانا چاپ به قدری با کیفیت است که حتی در اثر عوامل خارجی مانند آفتاب و شستشو از بین نمی‌رود. شما می‌توانید برند مورد نظر، آدرس و هر اطلاعاتی که بخواهید روی کیسه برنج چاپ کنید تا نام محصول خود را در ذهن مشتریان به زیبایی حک کنید.

کاربرد کیسه برنج

به دلیل کیفیت بالایی که این کیسه‌ها دارند به زودی فرسوده و کهنه نمی‌شوند و در مدت زمان زیادی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد پس از اتمام آنها، شما می‌توانید آن‌ها را به محل‌های بازیافت ببرید اما بهترین روش استفاده مجدد از کیسه برنج است که عبارت‌اند از:

  • استفاده از آن به عنوان یک کیسه برای خرید مواد غذایی به جای استفاده از کیسه‌های پلاستیکی غیرقابل بازیافت که با بالا رفتن تعداد آنها در محل زندگی، خطرات زیادی را در پی دارد. استفاده از این کیسه نشان می‌دهد شما برای سلامت محیط زیست، خودتان و جامعه ارزش بالایی قائل هستید.
  • پس از اتمام محتوای کیسه به ذخیره کردن برنج در آن ادامه دهید، به خصوص اگر از برنج‌هایی استفاده می‌کنید که با کیسه همراه نباشند.
  • به علت مقاومت بالای آن می‌توانید وسایلی که دیگر نیاز به استفاده از آن را ندارید مانند: کابل، اسباب‌بازی، ابزارآلات و… را در آن ذخیره کنید. یا اینکه ابزاری که در صندوق ماشین حرکت می‌کنند و صدای آنها آزار دهنده است را در این کیسه قرار دهید.
  • وسایل کاغذی که مورد استفاده نیست را در این کیسه بزارید و سپس در انبار یا زیرزمین بگذارید زیرا رطوبت باعث از بین رفتن کاغذ، تغییر رنگ، جذب کپک و… می‌شود، از آنجایی که این کیسه در برابر رطوبت مقاوم است دیگر با خیال راحت آن را در انبار یا زیرزمین خانه نگه دارید.
  • ملحفه‌هایی که به آنها نیاز ندارید اما نمیخواهید خراب شوند در صورتی که در این کیسه جا شوند بهترین گزینه برای جلوگیری از کپک و بو گرفتن آنها هستند.
  • شما می‌توانید با استفاده از این کیسه‌ها اگر کاربرد چندانی برایتان نداشت برای پوشاندن روزنه‌های قسمت مختلف خانه استفاده کنید.

قیمت کیسه برنج

کارشناسان در تولید کیسه برنج تلاش کردند که با توجه به کیفیت بالا و کاربردی بودن، از موادی در تولید آن استفاده کنند تا با بهترین قیمت این کیسه به دست مشتریان برسد. خرید و فروش با تجربه بالا و سابقه‌ی درخشان گروه تولیدی آپادانا در زمینه‌ی فروش کیسه برنج بدون واسطه، در اصفهان است. کیسه برنج معرفی شده در این سایت از نوع درجه یک است و شرایط خرید کیسه برنج در اصفهان با توجه به اندازه، کیفیت و حجم تعیین می‌شود.

مرکز تولیدی ما نه تنها توانسته‌اند نیاز‌های کشور را تامین کنند، بلکه فروش و صادرات نیز داشته‌اند. در صورتی که قصد دارید از قیمت خرید این محصول با کیفیت اطلاع داشته باشید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان فروش شما را راهنمایی کنند و از قیمت محصول مورد نظر اطلاعات کسب نمایید.

قیمت کیسه برنج
قیمت کیسه برنج

خرید کیسه برنج از گروه تولیدی کیسه و گونی آپادانا

گروه تولیدی آپادانا آماده پذیرش هر نوع سفارش کیسه برنج است. ما با استفاده از دستگاه‌های مجهز و تمام اتوماتیک محصول مورد نیاز شما را در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت و در عین حال با قیمتی به صرفه به شما تحویل می‌دهیم. با اعتماد به گروه تولیدی کیسه و گونی آپادانا بهترین‌ها را تجربه کنید.