چاپ گونی

چاپ گونی

امروزه تمامی گروه‌های تولیدی کیسه و گونی برای محصولات خود چاپ نیز انجام می‌دهند. در گروه تولیدی آپادانا با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و پیشرفته، نام برند، اطلاعات تماس، آدرس، محتویات داخل گونی، مواد استفاده شده در تهیه محتویات داخل گونی و… را با استفاده از رنگ‌های با کیفیت بر روی گونی چاپ می‌کنند. با این وجود اگر قصد دارید محصولات خود را به صورت اصولی بسته بندی کنید، کافیست متناسب با نوع محصول، گونی مورد نیاز را به آپادانا سفارش دهید و از آپادانا بخواهید که اطلاعاتتان را نیز بر روی گونی چاپ کند.

چاپ گونی
چاپ گونی

چاپ گونی در اصفهان

گونی‌ها به طور کلی به سه دسته گونی کنفی، گونی پلاستیکی و گونی پارچه‌ای تقسیم می‌شوند که در فرایند تولید هر یک از آنها از مواد خاصی استفاده شده است. چاپ گونی با توجه به نوع گونی انجام می‌شود. اگر به دنبال یک مرکز چاپ گونی در اصفهان هستید، گروه تولیدی آپادانا بهترین انتخاب برای شما می‌باشد.

چاپ گونی کامپوزیت

یکی از بهترین و کم هزینه‌ترین گونی‌هایی که امروزه برای بسته بندی محصولات غذایی، خوراک دام و طیور و مواد معدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد، گونی کامپوزیت است. کیفیت بالا و قابلیت چاپ، این گونی‌ها را از سایر گونی‌های تولیدی متمایز کرده است. نوعی از این گونی‌ها متشکل از سه لایه می‌باشند که لایه خارجی آنها روکش کاغذی است و می‌تواند به رنگی‌های سفید، کرافت و یا کاغذ مصنوعی باشد. چاپ تصویری برای روی گونی‌ها انجام می‌شود. با این وجود شما می‌توانید تصاویر مدنظر از برند و محصولاتتان را بر روی این مدل از گونی چاپ کنید.

چاپ گونی پلاستیکی لمینت شده

تمامی گونی‌های پلاستیکی لمینت شده قابلیت چاپ دارند. لمنیت ماده‌ای فشرده و ضد آب می‌باشد که برای استحکام بیشتر در فرایند تولید این گونی‌ها استفاده می‌شود.

چاپ گونی پلاستیکی پلی پروپیلن

یکی از الیاف‌های اصلی که در تولید این گونی‌ها استفاده می‌شود، پلی پروپیلن می باشد که نسبت به پلی اتیلن شفاف‌تر است. عملیات چاپ بر روی این نوع از گونی‌ها با عملیات چاپ گونی‌های دیگر کمی متفاوت است و از دستگاه‌های خاصی استفاده می‌شود تا بتوان از پخش شدن جوهر بر روی این الیاف جلوگیری کرد.

چاپ گونی و کیسه پارچه ای

امروزه بسیاری از فروشگاه‌ها به منظور حفاظت از محیط زیست، به جای کیسه‌های پلاستیکی، از کیسه‌‌های پارچه‌ای استفاده می‌کنند. تمامی فروشگاه‌ها و صنایع مختلف می‌توانند اطلاعات برند خود را بر روی این کیسه‌ها چاپ کنند.

چاپ گونی مصالح ساختمانی

کارخانه‌های تولید مصالح ساختمانی برای بسته بندی محصولات خود از گونی‌های مخصوص مصالح ساختمانی استفاده می‌کنند. به همین منظور کارخانه می‌تواند اطلاعات خود را بر روی این گونی‌ها چاپ کند تا ضمن جلب اعتماد بیشتر مشتریان، در معرض دید افراد بیشتری قرار گیرد.

چاپ گونی برنج

معمولا برای بسته بندی برنج از گونی‌های پارچه‌ای استفاده می کنند. چاپ بر روی گونی‌های پارچه‌ای برنج نیز انجام می‌شود.

چاپ کیسه آرد

اگر شما هم در زمینه عرضه آرد فعالیت می‌کنید بهتر است برای بسته بندی محصول خود از کیسه آرد استفاده کنید. استفاده از کیسه مخصوص آرد این امکان را به شما می‌دهد که اطلاعات خود را بر روی کیسه چاپ کنید و در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرید.

کلیشه چاپ گونی

برای چاپ گونی به کلیشه نیاز داریم. به همین منظور مشتریانی که از قبل کلیشه ساخته‌اند می توانند کلیشه خود را برای ما ارسال کنند تا بتوانیم در چاپ از کلیشه آنها استفاده کنیم. این موضوع از هزینه کل چاپ گونی کم می‌شود.

در مقابل بعضی از مشتریان و صنایع، کلیشه ندارند و لازم است برای آنها کلیشه جدید ساخته شود. ساخت کلیشه نیز توسط گروه تولیدی آپادانا انجام می‌شود.

چاپ بر روی چه گونی‌هایی انجام می‌شود؟

معمولا چاپ برای اکثر گونی‌ها انجام می‌شود. با این وجود بیشترین سفارشات چاپ برای گونی‌های زیر می‌باشد:

 • چاپ گونی برنج
 • چاپ گونی آرد
 • چاپ گونی گندم و جو
 • چاپ گونی غلات
 • چاپ گونی حبوبات
 • چاپ گونی کود
 • چاپ گونی مواد پودری
 • چاپ گونی خوراک دام و طیور
 • چاپ گونی پلاستیکی
 • چاپ گونی بسته بندی
 • چاپ گونی گچ و سیمان
 • چاپ گونی لمینتی
چاپ انواع گونی
چاپ انواع گونی

هزینه چاپ گونی

هزینه چاپ گونی با توجه به عواملی همچون نوع گونی، نوع چاپ، تک رنگ یا چند رنگ بودن چاپ، تعداد چاپ، کلیشه چاپ و… مشخص می‌شود. به منظور اطلاع از هزینه چاپ گونی در اصفهان می‌توانید با مشاوران گروه تولیدی آپادانا در تماس باشید و با در اختیار قرار دادن مشخصات و اطلاعات مدنظرتان، از هزینه چاپ گونی اصفهان مطلع شوید.

معتبرترین مرکز چاپ روی گونی در اصفهان

گروه تولیدی آپادانا یکی از معتبرترین مراکز چاپ روی گونی و کیسه در اصفهان می‌باشد. آپادانا با دریافت اطلاعاتی همچون لوگو، نام برند، اطلاعات تماس، آدرس و… چاپ روی گونی را با کیفیت بالا برای شما انجام می‌شود. به منظور ثبت سفارش گونی و چاپ گونی با مشاوران ما در تماس باشید.

سفارش چاپ گونی به گروه تولیدی آپادانا

گروه تولیدی آپادانا یکی از بزرگترین مراکز تولید انواع کیسه و گونی در اصفهان می‌باشد که تا کنون افتخار همکاری با صنایع و مراکز بسیاری را داشته و توانسته با استفاده از ماشین آلات مدرن و پیشرفته به تولید انواع گونی و کیسه و همچنین چاپ گونی و کیسه در اصفهان بپردازد و رضایت صد در صدی مشتریان خود را جلب کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ گونی و سفارش گونی و کیسه در اندازه و مدل مدنظرتان با مشاوران ما در تماس باشید.