چاپ کیسه

چاپ کیسه

همه افراد از دیرباز تا کنون برای بسته بندی لوازم و محصولات مختلف از کیسه‌ها استفاده می‌کنند. اما آنچه که امروزه نظر بسیاری از افراد را جلب کرده است، چاپ کیسه می‌باشد که به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. افراد در هر کسب و کاری قصد دیده شدن دارند. به همین منظور از روش‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند. یکی از این روش‌های تبلیغاتی چاپ کیسه می‌باشد. به این صورت که شما باید اطلاعات برند و کسب و کار خود را بر روی کیسه چاپ کنید. چاپ کیسه به صورت تک رنگ و چند رنگ انجام می‌شود که انتخاب این موضوع بر عهده مشتری می‌باشد. البته نوع کیسه نیز در انتخاب تک رنگ یا چند رنگ بودن چاپ آن تاثیر گذار است. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر این موضوع بپردازیم.

چاپ کیسه
چاپ کیسه

اهمیت طراحی و چاپ کیسه

اجازه دهید اهمیت طراحی و چاپ کیسه را با مثالی بیان کنیم. اگر شما فروشنده کود و سموم شیمیایی باشید یکی از دغدغه‌های اصلیتان شناساندن برند خود به مخاطب هدف و جلب توجه و رضایت مشتریان می‌باشد که این موارد افزایش فروش را برای شما به همراه دارد. به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم از چاپ برای کیسه‌های بسته بندی استفاده کنید. طراحی و چاپ کیسه این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید اطلاعات برند خود را به نمایش بگذارید. این موضوع تاثیر زیادی بر ماندگاری نام برند شما در ذهن مخاطب دارد. اگر به چاپ کیسه اهمیت دهید می‌توانید تمایزی بین خود و رقبا ایجاد کنید. برای چاپ کیسه می‌توانید از گروه تولیدی آپادانا کمک بگیرید.

چاپ کیسه تبلیغاتی فروشگاهی

بیشتر فروشگاه‌ها از کیسه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می‌کنند. از طرفی هر فردی در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کند تمایل به تبلیغات برند و کسب و کار خود دارد. یکی از رایج‌ترین و ارزان‌ترین روش‌های تبلیغاتی، چاپ کیسه می‌باشد. به همین منظور فروشگاه‌های مختلف می‌توانند اطلاعات فروشگاه را بر روی کیسه چاپ کنند و از آن کیسه‌ها برای بسته بندی محصولات و تحویل محصول به مشتری استفاده کنند.

انواع چاپ کیسه

چاپ‌هایی که بر روی کیسه‌های لمینت، کامپوزیت، پلی پروپیلن و… انجام می‌شود به صورت تک رنگ و یا چند رنگ می‌باشند. به همین منظور از روش‌ها و تجهیزات مختلفی برای چاپ کیسه استفاده می‌شود که هر کدام از آنها دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشند. در ادامه به بررسی انواع چاپ کیسه می‌پردازیم.

چاپ هلیوگراور

چاپ هلیوگراور به این صورت است که طرح‌های مورد نظر به وسیله ماشین‌های لیزری به صورت فرورفتگی‌هایی بر روی سیلندرهای مخصوص ایجاد می‌شوند. در هنگام چاپ نیز این سیلندرها در تشت‌های مرکب می‌چرخند و فرایند چاپ بر روی کیسه آغاز می‌شود. این نوع از چاپ کیسه از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار است و به سرعت خشک می‌شود.

چاپ سیلک

چاپ سیلک به این صورت انجام می‌شود که یک تور ابریشم بر روی یک قالب از جنس چوب و یا فلز قرار می‌گیرد و به داروی ژلاتین حساس به نور آغشته می‌گردد و بعد از نور دهی شسته می‌شود. این نوع چاپ کیسه از نظر اقتصادی مقرون بصرفه می‌باشد و برای آن دسته از افرادی که هزینه زیادی برای چاپ کیسه ندارند مناسب است. این نوع چاپ بیشتر برای چاپ تصویر مورد استفاده قرار می‌گیرد که تصویر مورد نظر از روی تور ابریشم منعکس می‌گردد و بخش‌هایی از آن که بی رنگ می‌باشد با استفاده از یک ماده مسدود کننده همچون موم پوشیده می‌گردد.

چاپ افست

فناوری چاپ افست نسبت به انواع دیگر چاپ‌ها کمی پیچیده‌تر می‍باشد. از این چاپ علاوه بر کیسه برای چاپ انواع کتاب، مجله، بروشور، کاتالوگ و پوستر نیز استفاده می‌‍‍شود. چاپ افست از کیفیت بالایی برخوردار است به گونه‌ای که مقاومت زیادی در برابر آب و رطوبت نشان می‌دهد و به راحتی از بین نمی‌رود.

چاپ فلکسو

در فرایند چاپ فلکسو از یک کلیشه منعطف و برجسته برای چاپ استفاده می‌شود. به این صورت که لایه نازکی از رنگ بر روی نقاط برجسته کلیشه قرار می‌گیرد و کلیشه با برخورد به سطح کیسه رنگ را به آن منتقل می‌کند.

نکات مهم در چاپ کیسه

چاپ کیسه باید به صورت اصولی انجام شود. به همین منظور تعدادی از نکات مهمی که آپادانا در چاپ کیسه در نظر می گیرد را بیان می‌کنیم.

  • ابعاد طرح چاپ باید متناسب با ابعاد کیسه باشد.
  • از رنگ‌های مناسب و ترجیحا پر رنگ باید در چاپ استفاده شود.
  • نوع چاپ با توجه به نوع کیسه تعیین می‌شود.
  • طرح‌های شلوغ جذابیت خاصی برای مشتری ندارند.
  • اطلاعات برند باید به صورت مفید و مختصر بر روی کیسه چاپ شود.

قیمت چاپ کیسه

قیمت چاپ کیسه با توجه به فاکتورهایی همچون نوع چاپ، کیفیت رنگ مورد استفاده، تک رنگ یا چند رنگ بودن چاپ، نوع کیسه، ابعاد و پیچیدگی چاپ تعیین می‌شود و نمی‌توان یک قیمت دقیق برای آن در نظر گرفت. چنانچه می‌خواهید از قیمت چاپ کیسه مطلع شوید با مشاوران گروه تولیدی آپادانا تماس بگیرید و اطلاعات خود را در اختیار آنها قرار دهید تا بتوانند به شما در اعلام قیمت چاپ کیسه مورد نیازتان کمک کنند.

 قیمت چاپ کیسه
قیمت چاپ کیسه

سفارش چاپ کیسه

از آنجایی که چاپ کیسه کار بسیار حساسی می‌باشد باید توسط گروه‌های تولیدی معتبر و کار آزموده انجام شود. گروه تولیدی آپادانا با سال‌ها سابقه در زمینه تولید گونی و کیسه و همچنین چاپ کیسه می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. با کمک آپادانا می‌توانید اطلاعات برند خود را بر روی کیسه مورد نظرتان چاپ کنید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چاپ کیسه با ما در تماس باشید.