درباره ما

تمامی اطلاعات مربوط به گروه تولیدی آپادانا

خط مشی

گروه تولیدی آپادانا، با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و باتجربه، تجهیزات و فناوری پیشرفته، پیوسته در حال بهبود و توسعه خود در راستای افزایش خدمات، ارتقا کیفیت، کمینه نمودن قیمت و حداکثر نمودن رضایت مشتریان می باشد.

سودآوری

سودآوری عادلانه در کنار کارآفرینی و توسعه کسب و کار، موفقیت بیشتر و اعتماد ذی نفعان را برای گروه تولیدی آپادانا به همراه خواهد داشت.

به روز رسانی دانش و فناوری

گروه تولیدی آپادانا همواره در حال تحقیق و به روزرسانی دانش، فناوری و تکنولوژی خود در راستای توسعه محصولات جدید و ارتقا کیفیت می باشد.

ماموریت

ماموریت ما ایجاد یک سازمان مشتری محور سرآمد است که طیف گسترده ای از راه حل های بسته بندی را با محصولات با کیفیت ممتاز و مقرون به صرفه به مشتریان خود عرضه می نماید. ما با ایجاد یک رابطه قوی و هم افزا میان مدیران، نیروی انسانی متخصص، مشتریان و سایر ذی نفعان در صدد پیشروی و دستیابی به اهداف خود می باشیم.

اهداف

سرمایه گذاری، توسعه و دستیابی به بازارهای جدید
توسعه منابع انسانی
سودآوری عادلانه
حفظ و ارتقا کیفیت
افزایش ظرفیت تولید

ارزش ها

عمل به ارزش های راستین از جمله صداقت، اعتماد، مسئولیت پذیری، پیشرفت و پویایی همواره در فرهنگ سازمانی گروه تولیدی آپادانا از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

مشتری مداری و رضایت مشتریان

کسب رضایت مشتری همواره از اهداف اصلی گروه تولیدی آپادانا است

دامنه خدمات گسترده

دامنه خدمات ما نه تنها شامل تولید رول ها و بسته بندی می باشد بلکه شامل مشاوره، طراحی، کلیشه و سیلندرسازی، توسعه بسته بندی های جدید، تدارکات و خدمات دیگر در صورت نیاز است.

قیمت مقرون به صرفه

گروه تولیدی آپادانا یک تامین کننده بسته بندی قابل اعتماد میباشد. ما همیشه بر روی تعادل ظرفیت تولید و هزینه عملیات تمرکز داریم تا هر ریال را برای مشتری خود ذخیره کرده و قیمت مقرون به صرفه ای را ارایه نماییم.

کیفیت ممتاز

ما متعهد هستیم برترین راه حل های بسته بندی با کیفیت را به مشتریان ارائه نموده و همچنین ظاهر محصولات آنها را زیباتر نماییم.